Wise Care 365

Kód produktu: wise-care-365
Dostupnosť: Vypredané
0,00€
Bez DPH: 0,00€

Tento program slúži na optimalizáciu a ladenie systému. STIAHNUŤ TU (klikni)

Po nejakom čase od inštalácie sa váš operačný systém zahltí a spomalí sa výkon počítača a preto je potrebné ho z času na čas vyčistiť - vyladiť (optimalizovať). To je jedna z nevýhod Windows PC.

Čistý register a nevyžiadané súbory z vášho počítača. Chráňte svoje súkromie a vaše PC bezpečnejšie. Program poskytuje lepšiu možnosť optimalizovať a zrýchliť váš počítač!

Program je bezplatný a navyše tiež v slovenčine. Je možné si predplatiť vyššiu verziu Pro.

Ako výkonnejšiu alternatívu ponúkame spoplatený program AVG PC TuneUp už od 14,90 € na rok:

https://www.lacnysoftver.eu/kategoria/optimalizacia/avg-pc-tuneup/avg-pc-tuneup-1-licencia-na-1-rok/

 

Chráňte svoj systém v reálnom čase

Prijať okamžité opatrenia raz niektoré aplikácie sa pokúsi vykonať zmeny bez vášho súhlasu. Tento chránič bude identifikovať a zastaviť všetky procesy, ktoré sa snažia tajne zmeniť register systému Windows.
  1. Zabrániť programy meniť svoju domovskú stránku Internet Explorer
  2. Zabránilo nežiaducemu novú aplikáciu od pridávanie do štarte Windows
  3. Zabrániť zmenám predvoleného prehliadača

A Comprehensive PC Cleaner

Wise Care 365 je rozhodne preferovanou možnosťou pre miliardy používateľov Windows, ktorí chcú , aby ich počítač s Windows na špičkový výkon . To odstraňuje neplatné položky registra Windows a čistí zbytočné súbory, históriu sťahovanie, prehliadania histórie, neplatné zástupca, stopy, cache, cookies, heslá, súčasťami systému Windows a súbory s určitými príponami - umožňuje systém Windows bežať rýchlejšie, a uvoľní cennejšie pevného disku priestor v priebehu niekoľkých sekúnd. To je tiež nabitý prispôsobiteľné čistenie možnosti pre pokročilých používateľov.

Najrýchlejšie Optimalizácia systému Tool

Wise Care 365 prijíma svetovú špičkovú technológiu. To optimalizuje výkon počítača, defrags diskov a Registry systému Windows , a riadi proces spúšťanie, rovnako ako služby .
  1. Postupom času bude riadiť a register počítača pevný disk stanú preplnená. Wise Care 365 môže oklamať jednotku a register, aby sa im organizovaná, čím sa váš počítač bežať rýchlejšie a oveľa stabilnejšie. Budete sa diviť, jeho rýchlosť Blazing defrag.
  2. Mnoho programy beží ticho v pozadí pri spustení počítača. Wise Care 365 umožňuje zakázať nepotrebné programy, ktoré spotrebúvajú svoje cenné systémové zdroje a zlepšuje PC rýchlosť spúšťania.

Váš konečný Computer Privacy Protector

Wise Care 365 chráni vaše súkromie počítač pred zvedavými očami.
  1. Privacy Eraser vymaže všetky stopy akéhokoľvek počítačového operácie, ako je prechádzanie histórie a prístupné súbory, takže akýkoľvek počítač operácie vy zostane dôverné.
  2. Disk Eraser bráni zmazaných dát z načítané tretími stranami.
  3. Disk Shredder môžete mazať súbory dôkladne tak, že nikdy nemôže byť vrátená.

Výkonný systém a hardvér Monitoring Utility

Sledovanie systému zobrazuje všetky základné informácie o počítači sa.
  1. Process Monitor poskytuje užívateľom jasný a čistý zoznam všetkých procesov prevádzkovaných užívateľom a systémom, môžu používatelia vypnúť akýkoľvek proces oni nepotrebujú, aby beh PC plynulejšie.
  2. Prehľad hardvér ponúka užívateľom nielen stručné a podrobné informácie o všetkých dôležitých hardvérových komponentov s, umožňuje užívateľom vedieť o svojich počítačoch na prvý pohľad.

Perfektné platforma pre vzájomnej pomoci v problémov s počítačom

"Wise Assistance" časť Wise Care 365 je komunitný vzájomnej pomoci a zdieľanie vedomostí o problémoch PC. Užívatelia môžu klásť žiadne otázky o svojich počítačov, zatiaľ čo naši odborníci a ďalší užívatelia s patričnými znalosťami, skúsenosťami a technikou budú odpovede na tieto otázky. Wise Care 365 má milióny užívateľov po celom svete, takže užívatelia môžu získať rýchlejšie a lepšie riešenie. Jedná sa o spojenie medzi užívateľmi a odborníkmi dostať rýchlejšie a lepšie riešenie problémov s počítačom.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzieHeureka.sk - overené hodnotenie obchodu GO-SOFT- lacnysoftver.eu