Paragon Hard Disk Manager 15 Suite

Kód produktu: paragon-hard-disk-manager-15-suite
Dostupnosť: Skladom
35,00€ 41,88€
Bez DPH: 29,17€

Elektronická licencia pre domácnosti - až pre 3 PC

Anglická lokalizácia (alebo iný dostupný jazyk)

Nekomerčná verzia

Všestranné riešenie kompletnej ochrany, údržby a správy vášho PC !

 • Pre každé základné riešenie správy súčasných pevných diskov

 • Úplný rozsah zálohovania, obnovy údajov a delenia diskov do partícií

 • Rýchla migrácia do nových HDD, SSD a virtuálnych strojov

 • New Bezpečné mazanie dát na SSD

 • New Zabudovaný Recovery Media Builder 3.0

 • New Podpora Windows 10 !

  Hard Disk Manager 15 Suite je ideálnym systémom a riešením pre zdatného súkromného užívateľa. Spoľahlivé zálohovanie, optimalizačné nástroje, všetko čo potrebujete pre perfektnú prácu s partíciami, nové prostredie Paragon Recovery Environment, spoľahlivé algoritmy mazania údajov, a oveľa viac... všetko to robí z programu Hard Disk Manager 15 perfektného spoločníka pre váš PC počas celého jeho životného cyklu.

  Hard Disk Manager 15 Suite automaticky svládne vaše úlohy kladené na zálohovanie – od zálohovania celého systému, individuálnych partícií or alebo len vybraných súborov. Inkrementálne zálohovacie technológie umožňujú kontinuálne zálohovanie systému výnimočne efektívne pomocou programu Paragon Hard Disk Manager. Jednorazové plné zálohovanie celého počítača, nasledované pravidelným inkrementálnym zálohovaním, udržuje posledný stav vášho PC ako bezpečný a za všetkých okolností. Nové zálohovacie kontainery vo formáte pVHD urýchľujú zálohovanie do sietí (podobne ako NAS).

   

  Mimochodom: Môžete použiť pomocníka na doplnenie súboru k pridaniu súborov s najvyššou prioritou do existujúcich záloh mimo bežného cyklu zálohovania.

   

  Zálohovanie systému a údajov

  Paragon Recovery Medium

  Ak váš operačný systém už neštartuje, môžete spustiť váš PC s jeho prostredím pre obnovenie bootovania a synchronizovať s existujúcou zálohou, zabezpečiť dôležité údaje alebo opraviť chyby bootovania. Nový Recovery Media Builder 3.0 umožňuje extrémne ľahko a flexibilne vytvárať vaše vlastné prostredie pre obnovu. A vďaka poslednej technológii WinPE, toto prostredie obnovy je intuitívne aj pri jeho ovládaní.

  Sú vaše zálohy na sieťovom disku ? Potom použite zdokonalené možnosti a pridajte vašu konfiguráciu siete a sieťový disk, pokiaľ si stále vytvárate vaše médium obnovy.
  Viac informácií k novému médiu na obnovu (v anglickom jazyku) >>

   

  Obnova a prispôsobenie

  Čo robiť ak sa niečo nepodarí ?

  S programom Hard Disk Manager budete vždy v bezpečí. Existujúce zálohy nie je problém obnoviť vďaka integrovaným pomocníkom - aj na rôznom hardvéri. Umožní vám úplnú flexibilitu a dokáže obnoviť celý systém, špecifické partície alebo len individuálne súbory.

  Tento Universal Image Mounter (UIM) vám vždy umožní plný prístup k vašim zabezpečeným súborom. Jednoducho namapujte zálohovací archív ako sieťový disk a súbory, ktoré obsahuje, budú prístupné rovnako ako na normálnom hard disku.

  Rozdelenie do partícií a optimalizácia

  Paragon, ako vysoko výkonný stroj na práce s partíciami zvládne všetky úlohy delenia do partícií a pomáha pri optimalizovaní dostupného priestoru na hard disku. Vďakaautomatickému usporiadaniu partícií* máte vždy k dispozícii najvyššiu výkonnosť diskov SSD a hard diskov so 4-K sektormi a kapacitou RAID.

   

  V dosahu vašich rúk máte zdokonalený režim s nástrojmi na precíznu analýzu a opravu, ktorý vám umožní opraviť problémy s bootovaním, alebo analyzovať stav hard disku.

   

  Bezproblémová migrácia systému

  Nový pomocník pre zdokonalenú migráciu Hard Disk Manager's robí z prenosu vášho systému detskú hru. Ak chcete využiť výhody rýchleho SSD, potom stačí preniesť váš existujúci systém do tohoto typu pamäťového média. Umožní vám vzájomne oddeliť užívateľské a systémové údaje a distribuovať ich medzi rôznymi cieľovými hard diskami, aby ste čo najviac využili váš priestor na SSD. Ak potrebujete virtuány klon vášho sytému Windows, pomocník P2V Adjust OS Wizard vám ho pomôže prispôsobiť na konvenčné hypervízory (ako VMware Workstation, Oracle Virtual Box alebo MS Hyper-V). A ak potrebujete otestovať nový softvér, budete mať virtuálny testovací systém v dosahu rúk na bliknutie oka.
  Máte nový PC alebo verziu Windows ? Prečo si neponechať virtuálnu verziu predchádzajúceho systému aby ste sa v prípade potreby mohli k nemu vrátiť ?

   

  Spoľahlivé odstránenie dát

  Vaše súkromné údaje sú len vaše, aj keď posielate váš starý hard drive do dôchodku. Ale profesionáli môžu obnoviť údaje ktoré ste vymazali, – aj keď bol hard disk fyzicky zničený.

  Ale s funkciou mazania cez Hard Disk Managger môžete uvoľniť pamäťový priestor a byť si istý že údaje boli vymazané raz a navždy. Stačí použiť Paragon so svojim efektívnym algoritmom mazania alebo si vyvinúť vlastný algoritmus.

   

  Hard Disk Manager Version 15 vám teraz dáva k dispozícii mazacie funkcie pre SSD a bezpečne zmaže údaje na SSD bez skrátenia jeho životnosti SSD !

   

   
   

  * Automatické usporiadanie partícií je aktívne počas operácií tvorby/presunu, aktívne počas operácií redistribúcie voľného miesta/zmien veľkosti, len ak je ovplyvnená ľavá hranica partície, aktívna počas operácií kopírovania/zmeny veľkosti len so zmenou veľkosti.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzieHeureka.sk - overené hodnotenie obchodu GO-SOFT- lacnysoftver.eu