Microsoft Office 2010 SK 32/64-BIT OEM pre podnikateľov elekronický

Výrobca: Microsoft
Kód produktu: office-2010-business-sk-esd
Dostupnosť: Skladom
74,40€ 227,88€
Bez DPH: 62,00€

ESD - elektronická distribúcia (dodanie e-mailom)

Licencia obsahuje použitý produktový kľúč (žiadne inštalačné CD ani DVD, žiadna krabička). Inštalačný súbor je stiahnuteľný z internetu.

Produkt je plne kompatibilný s Windows 7, Windows 8 a Windows 10.

Vhodná pre podnikateľov, firmy i domácnosti (komerčné využitie)

Licencia je multijazyčná, vrátane SK

Online inštalácia a aktivácia

Všetky obrázky sú len ilustratívne!

 

POPIS TOVARU:

Systém Microsoft Office 2010 ponúka nové flexibilné a výkonné spôsoby dosahovania najlepších výsledkov v práci, doma alebo v škole. Pomocou nástrojov, ktoré prispievajú ku kreatívnějšiemu zachyteniu vašich nápadov, môžete vytvárať vynikajúce zostavy a prezentácie. Vďaka prístupu k súborom systému Office cez webový prehliadač alebo mobilný telefón so systémom Windows môžete zostať pripojení k svojim projektom aj vtedy, keď nie ste u svojho počítača. Môžete účinne spolupracovať s inými užívateľmi v rôznych oblastiach a časových pásmach prostredníctvom súčasného zdieľania, úprav a revízii súborov.

So systémom Office 2010 máte svoju prácu pod kontrolou a môžete vykonávať úlohy a dosahovať skvelých výsledkov, či pracujete kdekoľvek a akýmkoľvek spôsobom. 

Microsoft Word 2010: 
Aplikácia Word 2010 Vám uľahčí tvorbu profesionálne vyzerajúcich dokumentov vďaka komplexnej sade nástrojov a novým funkciám. Pokročilé funkcie kontroly, komentárov a porovnania Vám dovolí rýchlejšie spolupracovať s kolegami. Integrácie dát dokáže zabezpečiť stabilné pripojenie k dôležitým zdrojom obchodných informácií. Prináša tiež úplne nový spôsob spolupráce používateľov na dokumente. Pri spoluvytváraní môžete upravovať písomné materiály a zároveň zdieľať nápady s inými užívateľmi. Ak dokumenty publikujete online, budete mať prístup k nim s možnosťou zobrazenia a úprav z prakticky akéhokoľvek počítača alebo telefónu so systémom Windows. V programe Word 2010 môžete v texte dokumentu použiť efekty formátovanie, ako je tieň, skosenie, žiara a odraz rovnako ľahko akú použitie tučného písma alebo podčiarknutie. 

Microsoft Excel 2010: 
Program Microsoft Office Excel 2010 je veľmi účinný pre rôzne analýzy a správu informácií alebo dát. Pomocou novej funkcie nazvanej Minigrafy môžete vytvárať malé grafy v jedinej bunke, a rýchlo tak zisťovať vzory v dátach. Funkcia Prierez umožňuje bohatú vizualizáciu zobrazenia kontingenčnej tabuľky a kontingenčného grafu, aby ste mohli dynamicky segmentovať a filtrovať dáta a zobraziť tak presne to, čo potrebujete. Vystavíte tak tabuľky online, budete ich môcť otvoriť, zobraziť alebo upraviť kdekoľvek z ľubovoľného počítača alebo z telefónu so systémom Windows. S novou 64-bitovou verziou programu Excel 2010 je analýza obrovského množstva informácií jednoduchšia než kedykoľvek predtým. Je možné analyzovať zložité rozsiahle dátové sady, ktoré sú väčšie ako 2 GB, čo bolo obmedzenie v predchádzajúcich verziách programu Excel. 

Microsoft Powerpoint 2010: 
Tento program Vám umožní rýchle vytváranie efektívnych dynamických prezentácií. Vďaka sofistikovaným fotografickým efektom ušetríte čas a peniaze, pretože nemusíte používať ďalšie softvérové programy na úpravu fotografií. Aplikácia prináša úplne nový spôsob spolupráce používateľov na prezentáciách. Prostredníctvom spoluvytváraní môžete upravovať prezentáciu súčasne s ďalšími užívateľmi z rôznych miest. Umožňuje tiež priame vloženie a úpravu súborov i videa. Kľúčové body videoklipu si možno označiť záložkami a zaistiť si tak rýchly prístup alebo automatické spustenie animácie pri dosiahnutí týchto záložiek. Prezentáciu je možné vysielať odoslaním adresy URL, ktorá umožní zobrazenie prezentácie na webe. Cieľová skupina uvidí snímky s vysokou vernosťou, a to aj vtedy, keď nemá nainštalovaný program PowerPoint. 

Microsoft One Note 2010: 
Program poskytujúci užívateľom miesto na zhromaždenie takmer všetkých typov a foriem informácií. Vďaka tomu možno plne nahradiť Vás papierový poznámkový blok. Aplikácia ponúka nástroje pre rýchle vyhľadávanie všetkých uložených informácií. Program obsahuje mnoho nástrojov a funkcií, ktoré zaručia aj spracovanie nadmerného množstva informácií. Dáta je možné upravovať a poznámky prezerať z webu alebo pomocou smartphonu.

Microsoft Outlook 2010:
S aplikáciou Outlook 2010 môžete ľahko spravovať e-mailové správy z viacerých poštových schránok. Je možné synchronizovať niekoľko e-mailových účtov služieb, ako je Hotmail či Gmail, alebo služieb takmer akéhokoľvek iného poskytovateľa. Vylepšené pripojenie k systému Microsoft Exchange Server podporuje využitie a správu niekoľkých e-mailových účtov systému Exchange Server v jednom mieste. Zobrazenie Konverzácia v aplikácii Outlook 2010 zlepšuje sledovanie e-mailových konverzácií, čím obmedzuje nadmernú informačnú záťaž a umožňuje ľahko zvládnuť aj veľké počty správ. Jediným kliknutím možno celé konverzácie zredukovať alebo zaradiť do kategórií. Nová funkcia Rýchle kroky vám umožňuje vytvárať a ukladať vlastné akcie, ktoré sa skladajú z viacerých krokov. Tieto akcie sa môžu následne vykonať jediným kliknutím myši.

Parametre a špecifikácie:

Verzia: 
Microsoft Office 2010 pre podnikateľov 

Obsiahnuté aplikácie:
Microsoft Word 2010 
Microsoft Excel 2010 
Microsoft Powerpoint 2010 
Microsoft One Note 2010
Microsoft Outlook 2010

Médium: bez média (iba licenčný kľúč) 

Licencia: pre 1 počítač, neprenositeľná (
Poznámka predajcu: Za manipulačný poplatok je možné vymeniť licenciu za inú v prípade prenosu licencie (inštalácie na druhý PC), čím splníte licenčné podmienky výrobcu (OEM viazanosť na hardvér)).

Lokalizácia: slovenská 

Technická podpora: 90 dní 

Systémové požiadavky:
Procesor: 500 MHz 
Pamäť: 256 MB (odporúča minimálne 512 MB) 
Pevný disk: 3 GB miesta 
Grafická karta: s podporou DX9.0c a minimálne 64 MB pamäte 
Displej: 1024 x 576 bodov 
Operačný systém: Microsoft Windows XP (SP3) pre 32bit aplikácie a sady, Microsoft Windows Vista 64bit SP1 pre 64bit aplikácie a sady

Upozornenie:
Predvolenou inštaláciou je 32bitová inštalácia. 64-bitovú inštaláciu si užívateľ volí v priebehu inštalácie v dialógu Vlastná inštalácia. Inštaláciu je možné stiahnuť aj z http://office.microsoft.com/sk-sk/try/vyskusajte-balik-office-2010-FX101852639.aspx. a potom vložíte sériové číslo, ktoré ste obdržali od predajcu. 

Forma distribúcie
Download

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzieHeureka.sk - overené hodnotenie obchodu GO-SOFT- lacnysoftver.eu