AutoCAD LT 2020 Commercial New Single-user ELD Annual Subscription with Advanced Support

Výrobca: AUTODESK
Kód produktu: 057K1-WW8695-T548
Dostupnosť: Skladom
480,00€
Bez DPH: 400,00€

AutoCAD LT 2020 Commercial New Single-user ELD Annual Subscription with Advanced Support,

Popis produktu:

Prenájom na 1 rok.

Elektronická licencia

Stránky o produkte:

http://www.autocadlt.cz/

Jazyk: Je možné inštalovať a aktivovať jazykovú verziu podľa voľby zákazníka vrátane češtiny či angličtiny.

Systém: Windows (vrátane češtiny), Mac (len v angličtine)

Najnovšie funkcie AutoCAD LT 2020 sú:

Porovnávanie DWG súborov – porovná a zdokumentuje rozdiely medzi dvoma verziami výkresu, kde sa potom dá jednoducho zistiť, čo sa zmenilo.
Uloženie na web a do mobilu – ukladá výkresy z Vašej obrazovky, aby bolo možné si ich prezerať a upravovať v AutoCAD webových a mobilných aplikáciách.
2D grafika – teraz môžete zverejňovať náhľad na výkresy vo webovom prehliadači, kde je možné k nim zároveň pridávať komentáre.
AutoCAD webová aplikácia – vytváranie, úprava a zdieľanie CAD výkresov z akéhokoľvek zariadenia cez webový prehliadač.
AutoCAD mobilná aplikácia – prezeranie, vytváranie, úprava a zdieľanie CAD výkresov na Vašom mobilnom zariadení s AutoCAD mobile app.
Užívateľské prostredie – využite vizuálne vylepšené užívateľské prostredie s plochými ikonami a zdokonaleným zobrazovaním na 4K monitoroch.
PDF import – importuje do výkresov geometriu, SHX súbory fontov, výplne, rastrové obrázky a True Type text z PDF súborov.

Ďalšie funkcie

Užívateľské prostredie

Tabuľky a nástroje na lištách – ak pridáte Vaše obľúbené nástroje na lištu, máte ich pri práci hneď poruke.
Palety nástrojov – jednoduchý prístup k najčastejšie využívaným nástrojom a príkazom získate vďaka prispôsobiteľným paletám nástrojov.
Príkazový riadok – získajte príkazy a zadajte rýchle odpovede na výzvy programu vďaka klávesovým skratkám vpísaným do príkazového riadku.
Multifunkčné úchopy – pre jednoduchú zmenu tvaru, pohyb a manipuláciu s geometriou využite úpravu za pomoci úchopu.
Priesvitnosť objektov a hladín – možnosť zapnúť priesvitnosť pre zvolené objekty alebo pre všetky objekty na vybranej hladine.
Dynamické bloky – pridávajú flexibilitu a inteligenciu Vašim blokovým referenciám, vrátane tvaru, veľkosti alebo nastavenia.
Asociatívne pole – tvorba a modifikácia objektov v kruhových alebo pravouhlých vzoroch alebo pozdĺž cesty.
Voľba a izolácia objektov – nájde a zvolí všetky objekty, ktoré vyhovujú zadaným vlastnostiam. Ukryje alebo zobrazí zvolené objekty.

2D náčrty, kreslenie a poznámky

Text – tvorba riadkového alebo viacriadkového textu (mtext) ako samostatného objektu. Formovanie textu, stĺpcov a ohraničenia.
Jednoduché kótovanie – automatická tvorba kót. Posunutím kurzoru cez zvolené objekty získate náhľad pred vytvorením kót.
Odkazy – vytvára odkazy s rôznym obsahom vrátane textov a blokov. Odkazové čiary je možné jednoducho formátovať a meniť ich štýl.
Chytré stredové čiary a stredové body – tvorí a upravuje stredové čiary a stredové body, ktoré sa automaticky pohybujú, ak pohybujete s objektami, ktorých sa týkajú.
Tabuľky – tvorí tabuľky s dátami a symbolmi v riadkov a stĺpcoch, aplikuje vzorce a odkazy do dokumentov Microsoft Excel.
Revízne bubliny – kreslí revízne bubliny okolo zmien vo výkresoch, aby ste mohli rýchle zistiť, aké zmeny nastali v poslednej verzii výkresu.
Layout – určenie veľkosti listu s výkresom, pridanie titulkov pre blok a zobrazenie rôznych pohľadov na model.
Výrez z Layoutu – vytvára výrezy z Layoutu, aby ste mohli zobraziť rôzne prvky Vášho návrhu v rôznych mierkach.
Pole – využite pole v textových objektoch pre zobrazenie textu, ktorý sa automaticky aktualizuje pri zmene hodnôt v poli.
Dátové prepojenie – umožňuje súbežnú aktualizáciu vďaka vytvoreniu prepojenia medzi dokumentami Microsoft Excel a tabuľkami vo Vašom výkrese.

Spolupráca

PDF a DGN import/export/podklad – zdieľanie a opätovné využitie dát z PDF a DGN súborov vďaka ich importu, exportu alebo pripojeniu ako podkladov.
DWF a obrázkové referencie – pripojí výkresy a obrázky k Vášmu aktuálnemu výkresu ako externé súbory.
Manažér listov – prehliadanie, prístup, riadenie a viacstránkové plot výkresy.
Geografická lokácia a online mapy – vkladá informácie o geografickej polohe do výkresov a zobrazuje mapy vo výkresoch z online mapovej služby.

Inštalácia a prispôsobenie

Trusted DWG technológia – Trusted DWG technológia Vás informuje o možnej nekompatibilite, keď súbor pri poslednom otvorení nebol uložený v AutoCAD softvére.
Nástroj na migráciu – presúva Vaše užívateľské nastavenie a súbory z predchádzajúcich verzií.
CUI prispôsobenie – prispôsobenie užívateľského prostredia pre lepší prístup k najčastejším operáciám.
Sysvar monitor – monitoruje aktuálne systémové premenné a porovnáva ich so zoznamom preferovaných hodnôt. Výstražné balóniky Vás upozornia na nezrovnalosti.
AutoCAD desktop aplikácia – upozorňuje na aktualizácie programu a inštaluje ich bez prerušenia Vašej práce. Umožňuje sledovanie tutoriálov o nových možnostiach programu.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzieHeureka.sk - overené hodnotenie obchodu GO-SOFT- lacnysoftver.eu