ACDSee Photo Editor 10 pre 1-4 užívateľov

Výrobca: ACD Systems
Kód produktu: acdsee-photo-editor-10-pre-1-4-uzivatelov
Dostupnosť: 3 - 5 Pracovných dní
73,08€
Bez DPH: 60,90€

ESD licencia - Elektronická distribúcia cez e-mail (bez inštalačného DVD)

Plná verzia

Časovo neobmedzená licencia

Balík vždy obsahuje aktuálnu verziu

Všetky obrázky sú len ilustratívne!

Dostupné jazyky: angličtina, nemčina, francúzština

 

Popis ACDSee Photo Editor 6 pre 1-4 užívateľov

ESD licencia - Elektronická distribúcia - pre objednanie je nutné uviesť údaje o koncovom zákazníkovi: Meno/názov firmy (IČO), adresa, kontaktná osoba, mail. Obsahuje najnovšiu plnú verziu programu.

Po zadaní objednávky nie je možné licenciu vrátiť alebo stornovať!

Uvedená cena platí pre 1 licenciu=1 PC!

 

ACDSee Photo Editor je určený predovšetkým pre rýchle spracovanie grafických súborov vrátane RAW fotografií. K týmto účelom je ACDSee Photo editor vybavený importnými a exportnými pluginy zhodnými s ďalšími produktami od firmy ACD Systems a vďaka nim vie otvárať vyše 50 formátov súborov a 15 formátov vie ukladať. ACDSee Photo Editor umožňuje farebne upraviť ľubovolný obrázok alebo fotografiu, vyretušovat časti pozadia, odstrániť nežiadúce efekty červených očí, pridať textové popisy, vytvárať rozne pohľadnice, kalendare, portrétové fotografie s rôznymi efektami. Všetky efekty, kresliace a retušovacie funkcie je možné používať alebo aplikovať buď na celú fotografiu, alebo len na jej vybranú časť. Súčasťou ACDSee Photo editora je aj niekoľko desiatok filtrov na tvorbu bežných a špeciálnych efektov. Jednotlivé efekty majú vlastný náhľadový systém so systémom ôsmich variácií, ktoré slúžia pre rýchly výber výsledného efektu. Importované obrázky a fotky sa umiestnia do tzv. obrázkového koša (Image Basket), ktorý funguje súčasne aj ako náhľadový systém. Všetky (týmto spôsobom importované obrázky) potom môžete otvoriť z koša súčasne a nechať si ich zobraziť v hlavnom okne programu. S obrázkami v obrázkovom koši sa dajú vykonávať aj ďalšie operácie - vytváranie automatizovaných grafických kompozícií, rôzne ich zlučovať do skupín a priraďovať im farebné značky pre lepšiu orientáciu.

Forma distribúcie
ESD licencia Elektronická distribúcia cez e-mail (bez inštalačného DVD)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzieHeureka.sk - overené hodnotenie obchodu GO-SOFT- lacnysoftver.eu