ACDSee 20 pre 10-19 počítačov Upgrade

Výrobca: ACD Systems
Kód produktu: acdsee-20-pre-10-19-pocitacov-upgrade
Dostupnosť: Skladom
46,80€
Bez DPH: 39,00€

Množstvo

Minimálne množstvo pre objednávku: 10 ks

ESD licencia - Elektronická distribúcia cez e-mail (bez inštalačného DVD)

Upgrade zo staršej verzie

Pre školstvo a vládne inštitúcie (EDU/GOV) je cena o cca. 20% nižšia (v prípade záujmu nás kontaktujte prosím)

Časovo neobmedzená licencia

Balík vždy obsahuje aktuálnu verziu

Všetky obrázky sú len ilustratívne!

Dostupné jazyky: angličtina, nemčina, francúzština

 

Popis ACDSee

ESD licencia - Elektronická distribúcia - pre objednanie je nutné uviesť údaje o koncovom zákazníkovi: Meno/názov firmy (IČO), adresa, kontaktná osoba, mail. Obsahuje najnovšiu plnú verziu programu.

Po zadaní objednávky nie je možné licenciu vrátiť alebo stornovať!

Uvedená cena platí pre 1 licenciu=1 PC!

 

OBSAH:

ACDSee je profesionálny program na prehliadanie a úpravu fotiek, v oblasti spracovania digitálnych fotografií a ponúka predovšetkým podporu RAW snímkov a niekoľko iných funkcií, ktoré v základnej verzii ACDSee nenájdete. ACDSee ponúka všetkým profesionálnym fotografom a grafikom pracujúcim s RAW snímkami a inými grafickými formátmi univerzálneho správcu grafických a multimediálnych súborov s integrovanými konverznými, katalogizačnými, archivačnými, publikačnými, tlačovými a pochopiteľne i editačnými funkciami. Podporované sú RAW formáty veľa desiatok modelov digitálnych fotoaparátov a formátu DNG, ktoré ktoré je možné nielen prezerať, ale tiež konvertovať a v rámci konverzie ich i rovno upraviť. RAW snímok je možné upraviť v integrovanom editore, v ktorom môžeme snímku zmeniť expozíciu, nastaviť vyváženie farieb, zredukovať šumenie a eventuálne fotografiu tiež jemne doostriť. Niekoľko predvolieb umožňuje naviac rychle nastavenie svetelných podmienok fotenej scény. V ponuke sú ďalej bežné predvoľby pre slnečnú i zatiahnutú oblohu, umelé osvetlenie, blesk a pod. Prevedený RAW snímok potom môžete uložiť v niekoľkých grafických formátoch. Ďalšou silnou stránkou ACDSee sú hromadné operácie s obrázkami a fotografiami. Súčasne môžete robiť najrôznejšie manipulačné operácie s grafickými súbormi vrátane zmeny ich veľkosti/rozlíšenia, hĺbky farieb, orezania snímkov, redukciu šumenia a následnom zaostrení spracovaných fotografií. Ďalej i hromadná zmena expozície, pridávanie textových informácii, copyrightu, presun snímkov na inú pozíciu a konverzia grafických formátov.

Vlastnosti programu:
- podpora viac ako 50 multimediálnych formátov,
- rýchle zobrazovanie obrázkov,
- prezeranie vo vnútri zip súborov,
- Photo Enhancer pre jednoduché úpravy obrázkov,
- zhromažďovanie obrázkov on-line a pod ...

Forma distribúcie
ESD licencia Elektronická distribúcia cez e-mail (bez inštalačného DVD)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzieHeureka.sk - overené hodnotenie obchodu GO-SOFT- lacnysoftver.eu